Araçla trafiğe çıkmadan önce yapılması gerekenlerin en başında lastik kontrolü gelir. Aracın yol ile temasını sağlayan lastiklerin bakımı da bu anlamda hayati önem taşır.
Lastik kaplama işlemi, aşınmış olan lastiklerin dış yüzeyinin yenilenmesidir. Bu işlem maliyet avantajı sağlayan bir uygulamadır ve çok eski tarihlere dayanır.
Euromaster servis noktası olarak sunduğumuz uygun fiyatlı ve kapsamlı çözümlerle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. Lastik ve araç bakım servislerine yönelik profesyonel çözümler sunuyoruz.
Euromaster servis noktası olarak sunduğumuz araç check-up'ı hizmeti ile aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü yaparak yola güvenle devam etmenizi sağlıyoruz.

Biz Kimiz?

Önceliğimiz, üstün hizmet ve müşteri memnuniyeti

50 yılı aşkın süredir ön düzen, balans ve lastik sektöründe hizmet veren Karayol A.Ş., bu sektördeki tecrübe ve bilgisi ile müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiştir. Motosiklet, otomobil, 4x4, hafif ticari, forklift, iş makinesi ve ağır vasıta lastikleriyle iş ortaklarına tedarik sağlayan firmamız bunun yanında ağır vasıta lastiklerinin kaplaması üzerinede sağladığı tedarikle sektöründe öncü firmalardan biridir.

Karayol A.Ş., lastik satışlarında başta Hankook ve Michelin olmak üzere General Tire, Bridgestone, Continental, Kormoran, BF Goodrich, Dunlop, Formula, Metzeler, Pirelli ve Tigar markaları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Tecrübemiz ile tüm işlerimizi zamanında ve güvenli teslim ediyoruz.
Tanıtım
Filmini İzle

KARAYOL A.Ş.

Markalarımız