Güvenle Yola Devam Etmenizi Sağlarız!

Michelin Grubu'nun lastik ve araç bakım servisi Euromaster, Avrupa'da 17 ülkede 2.400 servis noktasının yanında 2012 yılı Eylül ayından itibaren de Türkiye'de, 46 ilde 140'a varan servis noktası ile hizmetinizde.

EUROMASTER servis noktası olarak sunduğumuz uygun fiyatlı ve kapsamlı çözümlerle, yola en kısa sürede ve güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. Tüm müşterilerimize lastik ve araç bakım servislerine yönelik profesyonel ve müşteri odaklı çözümler sunuyoruz.

Lastik Hizmetleri

Lastikleriniz için Euromaster servis noktamızda sizleri bekleyen uzman servis ekibimize danışabilirsiniz. Maksimum güvenlik, kilometre ömrü ve memnuniyetiniz için hizmet ve tavsiyelerimiz mevcut.

Fren Sistemi ve Hidroliği

Euromaster servis noktamızda, fren sistemi ve hidroliği hakkında her şeyi öğrenebilir ve uzmanlarımızın önerilerine ulaşabilirsiniz. Euromaster Servis Noktaları'nda Bosch yedek parçalar kullanılmaktadır.

Filtre

Euromaster servis noktamızda uzman servis ekibimiz aracınızın filtresini kontrol eder ve değiştirir.

Yağ Değişimi

Motor yağının değiştirilmesi, aracınızın periyodik bakımının bir parçasıdır: motor yağını yılda en az bir kez değiştirmeyi unutmayınız. Siz de aracınıza en uygun motor yağını öğrenmek için, hemen size en yakın Euromaster servis noktamızı ziyaret edin.