KARAYOL A.Ş.

Hizmetlerimiz

Lastik Tamiri
 
Ön Düzen
Servis uzmanlarımız, risksiz ve endişesiz bir şekilde tekrar yola dönmenizi sağlamak için lastiklerinizin tamirini gerçekleştirir.  Ön düzen, araç üreticilerinin verileri ve lastiklerin aşınma analizine göre, aracın 4 tekerleğinin açılarının kontrol edilmesi ve ayarlanmasıdır.
       
 
Master Otel
Akü
Master Otel kış veya yaz lastiklerinizin bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve korunmasını sağlayan bir hizmettir. Her 4 yılda bir akünüzü değiştirmenizi ve yılda 1 kez servis noktamızda test yaptırmanızı tavsiye ederiz.
       
Ağır Vasıta Mobil Servis
Diş Açma
Ağır vasıtalar için Mobil Servis hizmetimiz mevcuttur. Diş açma işlemi %15 ile 30 ekstra kilometre performans kazancı sağlar ve daha sonra kaplama işlemi yaptırmanıza engel olmaz.
       
 
Ağır Vasıta Kaplama Sökme Takma
Kaplama işlemi, etkinlik türüne bağlı olarak, karkasın birkaç kez kullanılmasına olanak verir. Lastiklerin sökme, takma, nitrojen ve balans işlemleri uygun ekipmanlarla nitelikli profesyoneller tarafından gerçekleştirilmelidir.
       
Balans Rotasyon
Lastiklerin balans ayarı, tekerleğin ağırlığını dönme ekseni etrafına eşit olarak dağıtır ve böylece titreşimler ortadan kalkar. Rotasyon ön lastikleri arkaya, arka lastikleri ise öne takma işlemidir